Lift Dağıtım

Bize Katıl

21000

Bir günde yapılan km

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz mikro dağıtım deneyimi ile Türkiye’de gidilmedik yer bırakmıyoruz.

64

Şehre teslimat

Lojistik zinciri yönetiminde, güçlü ve teknolojik alt yapımız ile Türkiye’nin birçok iline zamanında ve güvenli teslimat olanağı sunuyoruz.

8600

Günlük teslim edilen paket

Etkili mikro dağıtım çözümleri sunduğumuz müşterilerimizin ürünlerinin teslimatını, Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile gerçekleştiriyoruz.

Lift Dağıtım'da Kariyer

Çalışanlarımız, en değerli kaynağımızdır.

Çalışanlarımızın öğrenme ve gelişimlerindeki sürekliliği sağlamanın yanında, davranışsal becerilerini de geliştirerek, potansiyellerini ortaya çıkarmaları için eğitim ve gelişim çalışmalarına önem veririz.

Her seviyedeki pozisyon için potansiyel çalışanlarımızı: performans sonuçları, yönetici görüşleri ve yetkinliğe dayalı değerlendirme süreçleri ile belirleriz.

Tüm çalışanlarımızın gelişimlerini değerlendirip kariyer planlamalarını bu doğrultuda yakından takip ederiz.

İnsan Kaynakları Politikamız

İşe alımlarda; dil, din, ırk, cinsiyet yönünde herhangi bir ayrımcılığa izin vermeden, fırsat eşitliğini gözeterek, profesyonel ve yetkinliğe dayalı bir politika izleriz.

Kişilerin bilgi, beceri ve yetkinliklerini işin ilgilileri ile birlikte inceleyerek, niteliklerine uygun bir departmana yerleştirilmelerini hedefleyen bir işe alım süreci gerçekleştiririz.

Açılan yeni pozisyonlarda öncelikle çalışanlarımıza kendi kariyer gelişimlerine yön verme fırsatı sunarız. Şirket içerisinden kapatılmayan pozisyonlarda dış kaynakların değerlendirmesine gideriz.

İş Başvuruları

Lift Dağıtım'ın aktif iş ilanlarına, kariyer portallarından ulaşabilir ya da İş Başvuru Formu’nu doldurup insankaynaklari@liftdagitim.com mail adresine ileterek başvuru yapabilirsiniz.